Czy tanie kredyty gotówkowe pomogą polskiej gospodarce?

Kredyty gotówkowe to dzisiaj bardzo popularne produkty bankowe. Jeszcze do niedawna ich branie nie było specjalnie trudne. Dzisiaj z powodu kryzysu gospodarczego wymagania banku jeśli chodzi o przyznanie takiego kredytu są niestety coraz większe. Banki mają bowiem spore problemy z egzekucją pieniędzy od swoich kredytobiorców, którzy coraz częściej tracą pracę i popadają w duże kłopoty finansowe. Kredyty gotówkowe to dziś dla Polaka najczęściej jedyny sposób na przetrwanie. Choć ciężko i długo pracujemy to nie stać nas absolutnie na nic. Dochodzi już do absurdu, gdzie kredyt gotówkowy nie służy nam do zakupu dóbr wyższego rzędu, ale do opłacenia rachunków czy zakupu żywności. Naprawdę źle się dzieje w naszym kraju.

Jeśli kredyt to oczywiście tani

Sytuacja finansowa w PL
Sytuacja finansowa w PL

Ponieważ banki nie dają już tak chętnie kredytów to szczególnie w internecie pojawiło się bardzo wiele pozabankowych firm oferujących pożyczki często bez zaświadczeń oraz sprawdzania w bazach kredytowych. Zdecydowanie w większości przypadków nie jest to jednak tani kredyt gotówkowy. Choć wydawać by się mogło, że oprocentowanie jest normalne to kiedy zagłębimy się w tabelę opłat i prowizji okazuje się, że koszty są tak wysokie, że w efekcie kredyt jest dużo droższy niż ten brany w banku. Tani kredyt gotówkowy to wydawać by się mogło także ten, który reklamowany jest jako bez oprocentowania. Nie dajmy się jednak na to nabrać, przecież firma udzielająca takich pożyczek musi na tym zarobić. Tutaj znów może i oprocentowanie jest zerowe, ale sam kredyt gotówkowy ma tyle opłat dodatkowych, że w efekcie będziemy spłacać ogromne pieniądze.

Najtańszy kredyt lojalnościowy

Zwykle najtańszy kredyt gotówkowy to ten lojalnościowy, czyli przyznawanym stałym klientom banku. Naprawdę warto się tym zainteresować. Jeśli masz dobrą historię swojego konta w banku to niejednokrotnie zostanie Ci zaoferowana bardzo ciekawa oferta, nie tylko bez zaświadczeń, ale z ciekawym oprocentowaniem. Warto z niej skorzystać i nie przepłacać za kredyty gotówkowe. Najtańszy kredyt gotówkowy jest także właśnie teraz, kiedy z powodu kryzysu gospodarczego stopy procentowe zostały obniżone do wartości rekordowych. Jeśli brać więc kredyt to najlepiej właśnie teraz, kiedy jest on po prostu tani.

Masz problem z finansami, szukasz najlepszej oferty pożyczki gotówkowej, kredytu, czy sposobu finansowania swojej inwestycji? Sprawdź stronę SposóbNaPożyczki.pl, która w rzetelny sposób sprawdza i porównuje dostępne na rynku produkty finansowe, ocenia je i przygotowuje zestawienia i rankingi z najlepszymi ofertami.

Kredyty gotówkowe - gdzie najtaniej?
Kredyty gotówkowe – gdzie najtaniej?